My również myśląc o bieżącej sytuacji gospodarczej podjęliśmy doraźne działania i obniżyliśmy składki członkowskie na rok 2023:
- do 0.5% poborów dla członków odprowadzających składkę za pośrednictwem pracodawcy
- do 40 zł miesięcznie dla członków opłacających składkę samodzielnie na konto naszego Związku Zawodowego

Nie zmienią się przy tym wysokości związkowych świadczeń statutowych wypłacanych członkom związku.

Przypominamy też, że od tego roku możliwe będzie odliczenie od podatku składek członkowskich zapłaconych na Związek Zawodowy.

Otwarci jesteśmy na zainteresowanie wstąpieniem do naszej Organizacji Związkowej nowych członków.
Co możemy: reprezentujemy interesy pracowników przed pracodawcą, mamy precyzyjne rozeznania, jakie są potrzeby i oczekiwania pracowników, ale również znamy adresatów do których należy trafiać z poszczególnymi sprawami. Posiadamy w tym doświadczenie i skuteczność.

Jako Zw. Zaw. Prac Skanska przestrzegamy partnerskich zasad współpracy ze wszystkimi stronami, jednak bezwzględnie przy zachowaniu wzajemnego poszanowania. Jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem wchodzenie naszego Związku w bieżącą działalność polityczną, czy partyjną. Nasze miejsce jest tu przy problemach dnia codziennego pracowników w Skanska.

Jeżeli jeszcze nie jesteś członkiem Związku, a zgadzasz się z naszymi zasadami, przyjdź do nas, ty poczujesz się pewniejszy, a my jako Związek silniejsi i skuteczniejsi.
Kontaktuj się w razie potrzeby z członkami Zarządu Związku lub na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.